Bulut ve Altyapı, Siber Güvenlik, Dijital Çalışma Alanı ve Kurumsal Uygulamalarda uzmanlaşan IT profesyonelleri kaynak sağlama, proje çözümleri ve yönetilen hizmetlerde dünya lideriyiz.

Uzmanlarımıza danışın!

Bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

BİZE ULAŞIN

Günümüzde işletmelerin büyümesi, onları rekabette öne çıkaran, aranan mesleki yetkinliklere sahip doğru kişileri işe almaya her zamankinden daha bağlıdır.
Sektör hakkında derin bilgi birikimimiz sayesinde işinizde yaşadığınız sorunları anlıyor ve yeni fırsatları değerlendirerek işinizi geliştirmenizi sağlayacak profesyonel yetenek ve deneyime erişmenize yardımcı oluyoruz.

 

Özel adayları çekme, değerlendirme, analiz etme ve yerleştirme konularındaki eşsiz birikimimiz sayesinde organizasyonların büyümesine önemli katkıda bulunuyoruz.
Experis; iş ortakları ve adayların rekabet gücünü arttıran uzman işe alım ve yönetim projelerini geliştirme konularında etkili çözümler sunuyor.
  • Uzmanlaşmış İşe Alım
  • Proje Bazlı Çözümler
MP Digital

Uzmanlık Alanlarımız

Dijital Dönüşüm

Uzmanlığımız sayesinde, firmanızın hızla ölçeklenebilen yeni teknolojilerin ve süreçlerin uygulanmasını desteklemek için uzmanlığa erişmesine ve bu uzmanlığı oluşturmasına yardımcı olur.

Bulut Hizmetleri

Ekiplerimiz, hızlı iş dönüşümü için dahili veya harici bulut çözümlerinin benimsenmesini yöneterek bulut altyapınızı çalıştıracak ve yönetecektir.

Dijital Çalışma Ortamı

Hizmet paketimiz, masaüstü mühendisliği ve yetenekli son kullanıcı desteği aracılığıyla kuruluşunuzun etkili ve güvenli dijital çalışma alanı ortamları uygulamasına ve sürdürmesine yardımcı olur.

Cybersecurity

Müşteri merkezli yaklaşımımız, kuruluşunuza her şeyi kapsayan en iyi siber güvenlik hizmetlerini sunar.