En üst düzey profesyonelleri çekmek için üst düzey bir danışmana ihtiyacınız var.

Yerel bilgi ve kişisel birikimi küresel kaynaklarla bir araya getirerek, sizlere yetenek yarışında avantaj sağlıyoruz. Ortaya çıkan fırsatları değerlendirmenizde size ve şirketinize yardımcı olalım.

TR-Finance Logo

Finansal raporlama ve uyumluluk, süreç optimizasyonu, finans dönüşümü ve birleşme ve devralmalar yönetiminin hassas ve kritik işlevlerine odaklanıyoruz.

TR-Accounting logo

Organizasyonun finansal süreçleri ve muhasebe konuları hakkındaki yetkin anlayışımızla, finans yöneticilerinin katma değerli işlerini sürdürmelerini sağlayacak pragmatik ve esnek çözümler sunuyoruz.

MAN_Finance_Logo_RGB_HOR_dark_bkgrnd
img-manpower-finance

Dijitalleşme artık bir meydan okuma değil, bir gerçek. İşiniz ya oradadır ya da değildir.

Finans sektörü, dijitalleşme sonucunda en çok evrilen sektörlerden biridir. Yeni teknolojilere uyum sağlamak ve kullanıcının dijital deneyimini desteklemek, birçok şirketin hâlâ önünde duran belirleyici görevlerdir.

Fintech (Finansal Teknoloji), Kriptopara veya Blockchain gibi yakın zamana kadar bilinmeyen kavramlar artık herhangi bir şirketin günlük finansal süreçleri ve büyümek isteyenler için gerekli.
İşletmenizin bu dijital çağda eşit şartlarda rekabet etmesini istiyorsanız, bunlar bugün en çok talep gören profillerden bazılarıdır.

 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Manpowerı farklı kılan nedir?

Size daha iyi çözümler sunabilmek için doğru yeteneklere ulaşıyoruz.   Eşsiz bir aday deneyimi sunduğumuz için, tüm dünyada her gün binlerce   çalışan küresel ağımıza katılmak için başvuruyor. Geniş uzman ağımızla   birlikte, yetenek yarışında size avantaj sağlıyoruz.

icon-seleccion-evaluacion-market-research
Tecrübe ve Uzmanlık  

Genişlik ve derinlik açısından rakipsiziz. Global bir marka olan Experis olarak elliden fazla ülkede, Fortune Global 500 şirketlerinin %80'inden fazlasıyla çalışıyor ve her gün yaklaşık 40.000 nitelikli profesyonel yerleştiriyoruz. İşinizi büyütmek için ihtiyaç duyduğunuz yeteneklere sahip çalışanların nasıl bulunacağını biliyoruz.

icon-seleccion-evaluacion-talent-search
Kaynak Seçiminde Hassasiyet 

İşletmelerin başarılı olması, şirketteki doğru pozisyona doğru yeteneğin yerleştirilmesine bağlıdır. Kuruluşunuzun özel ihtiyaçlarını anlamak için derinlemesine araştırma yapıyoruz. Böylece, becerileri ve tecrübesiyle kuruluşunuz için teknik ve kültürel açıdan en uygun adayları tespit ediyoruz. 

icon-seleccion-evaluacion-talent-attract
Özel Çözümler 

Tecrübelerimiz bize, her iş gücü sorununun farklı olabileceğini ve her şirketin karşılaştığı zorlukların zamanla değişebildiğini gösteriyor. Şirketlere özel bireyselleştirilmiş çözümler sunduğumuzda, beklentileri karşılayan ve hedefi bulan sonuçlar elde ediyoruz. 

icon-seleccion-evaluacion-talent-alligned
Hızlandırılmış Sonuçlar 

Experis, dünya genelinde geniş bir iş gücü danışmanlığı ağıdır. Yerel bilgi ve kişisel birikimi küresel kaynaklarla bir araya getirerek, müşterilere yetenek yarışında avantaj sağlıyoruz. Ortaya çıkan fırsatları değerlendirmenizde size ve şirketinize yardımcı oluyoruz. 

icon-seleccion-evaluacion-assessment-1
Değerlendirme

Aday ve pozisyon arasındaki uyumu sağlayan nicel ve nitel bilgileri elde etmemizi sağlayan adaylar ve çalışanlar için farklı değerlendirmelerimiz var. 

icon-seleccion-evaluacion-candidate-experience
Aday Deneyimi 

Bir aday olumlu bir deneyim yaşarsa, kabul edilmese bile şirketinize karşı proaktif bir tavır sergilemesi muhtemeldir. Bu yüzden her biri için tasarlanmış bir aday yolculuğumuz var. 

Daha fazla bilgi için bize ulaşın