icon-seleccion-evaluacion-seleccion

Keşif

Manpower olarak öncelikle sizi ve işinizi tanımaya çalışırız. İş yerinizde vakit geçirip doldurulmasını istediğiniz pozisyonları ve aradığınız adayların tüm özelliklerini anlamaya özen gösteririz.

icon-seleccion-evaluacion-assessment

İşe Alım

Sizden Öğrendiklerimize dayanan bir işe alım planı geliştiririz. Ardından muhtemel adayları görmek için kendi sözleşme ve stratejik ortaklık ağımızı kullanırız.

Bizimle İletişime Geçin

Seçme ve Yerleştirme çözümlerimizle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Seçim.

Uçtan uca Yetenek Çekme çözümleri.

Derinlemesine İnsan Kaynakları bilgimizi, sektöre ve coğrafyaya göre en çok talep gören Yeteneği gerçek zamanlı olarak endekslememizi sağlayan sistemlerle birleştiriyoruz. Böylece en iyi pazar istihbaratını yaratır.

Daha verimli tarama süreçleri ve otomatik eşleştirme teknolojisini danışmanın sektör uzmanlığı ile birleştirerek şirketiniz için ideal adayı belirliyoruz.

Hareketlilik engellerini ve kültürel uyum eğrisini azaltan teknoloji ile seçilen adayın şirketinize dahil edilmesini kolaylaştırıyoruz.
TR - Assessing and Recruiting
Esquema_seleccion-evaluacion-responsive

Değerlendirme.

Aday deneyimini inovasyonla dönüştürüyoruz.

Bir mülakatın size doğru adayı işe almak için sadece %50 şans verdiğini biliyor muydunuz? Görüşmenize bir değerlendirme ekleyerek şansınızı %80'e çıkarın.

Manpower'da bunu biliyoruz ve bu nedenle, aday ile şirket arasında en iyi uyumu sağlamaya giderek daha fazla odaklanan değerlendirmelerin geliştirilmesinde yenilikler yapıyoruz.
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

BİZE ULAŞIN