İş Arama (SSS)

Kendim iş arayabilir miyim yoksa yerel Manpower ofisime mi başvurmalıyım?
Bu sayfanın üst kısmındaki arama çubuğunu kullanarak fırsatları kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız iş, sektör veya beceri türünü ve çalışmak istediğiniz coğrafi bölgeyi belirtin. 'İş Bul'u tıklayın. Profesyonel bir profil oluşturarak da Manpower'a kayıt olabilirsiniz.
 

Bir pozisyona katıldıktan sonra Manpower beni desteklemeye devam eder mi?
Evet, bir Manpower ortağı olarak, başarılı olmanıza yardımcı olmaya kararlıyız. Şirket içinde yöneticiniz, istihdamla ilgili günlük sorular için bir kaynak olacaktır. Aynı zamanda, İnsan Kaynakları ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Manpower olarak size yardımcı olmaya hazır olacağız. Manpower aracılığıyla kalıcı bir pozisyon için işe alındıysanız, yeni pozisyonunuza geçerken sizi 90 gün boyunca destekleyeceğiz. Bu süreden sonra, herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa doğrudan amiriniz ile konuşmalısınız.
 

Manpower başka avantajlar sunuyor mu?
Evet, bizimle çalışmanın en iyi seçeneğiniz olmasını istiyoruz. Bu nedenle, size iş-yaşam dengesi ve profesyonel gelişimden özel ekonomik avantajlara kadar uzanan bir dizi avantaj sunan ManpowerGroup Impulsa Planımız var. Manpower deneyimine katılın!
 

Aday seçme ve yerleştirme süreci nasıl işliyor?
Becerileriniz ve ilgi alanlarınız bir iş ilanı için iyi bir eşleşme olduğunda, sizi tanımak için bir görüşme de dahil olmak üzere, süreçteki farklı adımlarda size yol göstereceğiz. Bu bilgiler, profilinizi ve kariyer hedefinize uygun fırsatları arayan şirketlerle bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.
 

Web sitenizden iş başvurusunda bulunmakla ilgili bazı zorluklar yaşıyorum. Birisi bana yardım edebilir mi?
web sitemizden iş başvurusunda bulunurken herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen iletişim formumuzu doldurarak ya da ofisimizi arayarak uzman yetkililerimizle görüşebilirsiniz. Uzmanlarımız olayınızla ilgili size yardımcı olacaktır. 
 

Benim için hangi pozisyonlar uygundur?
Manpower, çok çeşitli beceri ve endüstriler için geçici ve kalıcı istihdam fırsatları sunar. BT, Mühendislik veya Finans alanında fırsatlar mı arıyorsunuz? 
 

CV'mi gönderdikten veya bir pozisyona başvurduktan sonra ne yapmam gerekiyor?
Size bir iş bulmak Manpower'ın birinci önceliğidir. Profilinize uygun bir fırsat bulduğumuzda, sonraki adımları açıklamak için sizinle iletişime geçeceğiz. Bu arada yayınladığımız yeni fırsatlara başvurmaya devam edebilir, iletişim bilgileriniz, ilgi alanlarınız... değişirse bize haber verebilirsiniz, böylece sizi beklentilerinize en uygun süreçlere yönlendirebiliriz.
 

Başvurumun son durumunu nasıl öğrenebilirim?
Teklif için zaten kaydolduysanız ve profiliniz gereksinimleri karşılıyorsa, danışmanlarımız sizinle iletişime geçebilecektir. Size iyi şanslar diliyoruz!
 

Size CV'mi nasıl gönderebilirim?
CV'nizi bize göndermek için Genel Başvuru web sayfamızın formu dolrumanız ve öz geçmişinizi yüklemeniz yeterli olacaktır. kayıt olmanız yeterlidir . Bu sayede danışmanlarımız profilinize ulaşabilecek ve yürüttüğümüz seçim süreçlerinde sizi dikkate alabilecektir. Size iyi şanslar diliyoruz!
 

İşverenler (SSS)

Manpower ile çalıştığımız süre boyunca uygulanan herhangi bir ekonomik ücret politikası var mıdır?
Hayır, hiçbir durumda. Manpower olarak, size hiçbir ücret ödemeden bir sonraki iş fırsatınızı bulmak için yanınızdayız.
 

Yararlanabileceğiniz Kaynaklar

Manpower ne tür mesleki gelişim kaynakları sunuyor?
MyPath, Manpower'ın endüstri lideri kariyer hızlandırma kaynakları sağlayan kariyer kaynakları platformudur. İstihdam tercihlerinizi keşfedin ve bir sonraki fırsatınızı değerlendirmek ve işte başarılı olmak için en son ipuçlarını inceleyin. Bir Manpower çalışanı olarak, powerYOU çevrimiçi eğitim kurslarımızdan da yararlanabileceksiniz.
 

Aradığınız soruya hala cevap bulamadınız mı?

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

BİZE ULAŞIN